Modra Cup (11.02.2012-sobota)

12.02.2012 21:10

Turnaj za účasti miestnych hráčov, hráčov z pezinku, ale aj "Blavákov" (od nás Maroš, Zdenka, Tibor a Stany) sa niesol v super nálade. Síce mi ráno nenaštartovalo ani jedno auto(vďaka zime), ale nakoniec sa pätica hráčov z BA vďaka Marošovi a Zdenke dopravila do Modry a mohli sme sa zúčastniť turnaja veľkej pohody a príjemných ľudí.

Myslím si, že za všetko určite môže veľa vecí. Turnaj začal okolo 12:30, celý deň sa servírovalo vínečko hlavne bíue, ale aj červené. Ako jedlo sa k tomu veľmi hodil chlieb s masťou, soľou a hlavne cibuľkou. Turnaja sa konkrétne zúčastnili triplety: 1) Sobolič Mil, Duban Ján Ponka, Chyba Miloš...2) Číková Zdenka, Čík Maroš, Adamička Jozef...3) Sobolič Michal, Horváthová Nevenka, Pasztor Ernest...3) Hrozáni Tibor, Lampert Martin a Stano Michal.

Odohrali sme si najskôr skupinu-každý s každým s postupom do semifinále. Áno-do KO postupovali všetci kde sa stretol 1. so 4. a 2. s 3. Celkovými víťazmi sme sa po KO s celkovým počtom 5 výhier stali my-Tibor, Mat a Stany...2. miesto- Maroš, Zdenka a Jožko...3. miesto- Číro, Nevenka a Ernesto...4. miesto nakoniec patrilo hlavnému organizátorovi Jančimu s Miňkom (podľa všetkého nová prezývka YKAN) a Alibabom.

Turnaj sa mohol uskutočniť hlavne vďaka zlepšenému kúreniu v hale (2 ohrivače + 2 radiátory a Miňko doniesol ešte aj svoj vlastný, ktorý sme všetci používali na ruky :P). V miestnosti síce nebolo nejak oslnivo teplo, ale nik to nejak moc nevníval keďže sme všetci hrali priateľské zápasy s patričným bojovným nábojom tuším, že okrem Zdenky ktorá nás brala domov sa každý aspoň troška posilnil vínkom (niektorí viac, niektorí menej), ale nielen, že to nik neprehnal ale to aj každému dobre padlo.

Sláva domácim, česť porazeným a vďaka miestnemu klubu za možnosť zúčastniť sa. Ďaľší podobný turnajček už o 6 dní - - 18.2.2012

—————

Späť


Kontakt

Zdenka Číková

Prezident klubu

0908-744-504